Kolejni "eksperci" pisza kompletne bzdury o niektorych pilkarzach.
Pawlowski:
1. sezon 2007/2008(ekstraklasa) - 26 wystepow(na 30 mozliwych), 3 bramki, 6 asyst
2. sezon 2008/2009(1 liga) - 33 wystepow(na 34 mozliwe), 12 bramek, 13 asyst
3. sezon 2009/2010(ekstraklasa) - 8 wystepow, 1 asysta i ciezka kontuzja.
Gdzie niby ten chlopak nie gra od 2 lat i gdzie go przesladuja te kontuzje


Nalezalo go kupic w zeszle wakacje.