Wyświetl pojedynczy post
PiotrG
Senior Member
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12825
Stary 22.07.2010, 13:44
pawelwislak napisał(a):Wyświetl post
A mi się wydaje ale mogę się mylić że mamy własne LED bandy tak mi się wydawało że przy europejskich pucharach zawsze były wystawiane nasze LED a na lidze był tekst że nie ma takiej potrzeby i były zwykłe... Oczywiście nie mówię że tak jest ale kiedyś mi się tak obiło o uszy...
One były wypożyczane, Wisła nie ma LEDowych band na własność.
Ostatnio edytowane przez PiotrG : 22.07.2010 o godz. 15:52.
Odpowiedz cytując