Wyświetl pojedynczy post
WILU TS
Banita
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12824
Stary 22.07.2010, 13:34
Faktycznie takie bandy LEDowe były,chociażby na meczu z Realem,ale to czasy TVNu i tylko na jeden mecz wyporzyczali żeby więcej reklam w trakcie meczu mogło się pomieścic
Odpowiedz cytując