Element , już nie przywołuj tej Barcelony bo wszyscy dobrze wiemy że oni o LM grali tylko u siebie , na R22 był to dla nich mecz tylko i wyłącznie treningowo-towarzyski.
"..Naście" lat czekamy na LM , i tak samo naście lat czekamy na kilka boisk treningowych (pozdro dla Jurczyńskiego Jeża

) czy utalentowanego wychowanka-perłę (parę wyjątków co najwyżej średnich). To taki dom bez fundamentów a my bredzimy o wieżowcu. Wisełka wypożycza bezgotówkowo z różnych A-klas i innych okręgówek 20 latków bo w młodej extraklasie nie ma kto na ławce siedzieć.
Za 2 lata albo i wcześniej zwali tu całą europa , zaglądną w każdy kąt , ocenią i opiszą wszystko , a oprócz budowy kilku stadionów sportowo nie dzieje się NIC.
Ale fajnie jest panie reformatorze Lato i reszta. Kaska się wam zgadza , nikt wam się nie wpierd... , bo nie wolno , a zawsze możecie powiedzieć że co złego to nie wy.
Acha Amikowcy i wasza megalomania : zasłońcie litościwie barwy narodowe na koszulkach bo spory wstyd.
Polska na prawdę nie zaczyna i nie kończy sie na was.
Rospun , jaka azerska piłka

kogo to obchodzi

wierzysz w to co piszesz

Brakło wam jednego karniaka by być na dnie szamba.
Sorry ale idź z laptopem do cienia... Sparta.. zrobi wam z dupy jesień średniowiecza.