Wyświetl pojedynczy post
pawelwislak
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12822
Stary 22.07.2010, 13:31
A mi się wydaje ale mogę się mylić że mamy własne LED bandy tak mi się wydawało że przy europejskich pucharach zawsze były wystawiane nasze LED a na lidze był tekst że nie ma takiej potrzeby i były zwykłe... Oczywiście nie mówię że tak jest ale kiedyś mi się tak obiło o uszy...
Odpowiedz cytując