Wyświetl pojedynczy post
rospun
Senior Member
 
Od: 05.2009
Skąd: Poznań

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4604
Stary 22.07.2010, 13:29
Po namyślę rezygnuję z wyrażenia mojego subiektywnego zdania, i tak cokolwiek napiszę to megalomania i napinka

darotsok73 może masz rację, może nie. Poczekamy dwa tygodnie to ocenimy...
Powód: kasacja
Ostatnio edytowane przez rospun : 22.07.2010 o godz. 13:44.
Odpowiedz cytując