Temat
:
Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn.
Wyświetl pojedynczy post
rospun
Senior Member
Od: 05.2009
Skąd: Poznań
Offline
#
4604
22.07.2010, 13:29
Po namyślę rezygnuję z wyrażenia mojego subiektywnego zdania, i tak cokolwiek napiszę to megalomania i napinka
darotsok73
może masz rację, może nie. Poczekamy dwa tygodnie to ocenimy...
Powód: kasacja
Ostatnio edytowane przez rospun : 22.07.2010 o godz. 13:44.
rospun
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do rospun
Znajdź inne posty napisane przez rospun