pcpcpc napisał(a):

Ja bym do Wiselki Kupił
1.Kamila Grosickiego mogby graci na skrzydle lub zastapic Brozka w ataku
2.Nikola Mijailović napewno lepszy niz Diaz na tą pozycje
3.Przyworski jako drugi Bramkarz bo wydaje mi sie ze Pawełek odejdzie
4.Tomasz Jodłowiec gracz Który może zastapic Głowe na lata
5.Sadlok drugi obronica do pary
6.Prejuce Nakoulma kupic i wyporzyczyć
7.Grzegorz Bartczak bo Singlar pogra rok dwa a trzeba dwoch graczy na ta pozycje
8.Szymon Pawłowski Dobry skrzydłowy lepszy od Kirma według mnie
10.
|
1. Chcesz nastepnego hazardziste?
2. Heh, nie rozsmieszaj mnie. Poza tym nastepny prawdziwek, kolejne kłopoty byłyby z nim.
3. Hahaah


Następnego Pawełka chciałbyś?
4. Nie powiedziałbym że zastąpiłby Głowe na lata, ale nadałby się. Jednak Józek za niego chiałby pewnie pare mln euro.
5. Za taką kasą w życiu.
6. Uprzedził nas Widzew, ale może to i dobrze.
7. Ta, Grzegorz Bartczak był dobry ale 2 lata temu. Teraz spuścił z tonu i to strasznie. Poza tym mamy Cikosa i przedłużyliśmy z Burligą
8. Pawłowski? Jak wyżej. Ostatnio prześladowały go kontuzje i nie gra na wysokim poziomie od 2 lat.
Dobrze że nie zaproponowałeś Jopa
