Wyświetl pojedynczy post
PiotrG
Senior Member
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12820
Stary 22.07.2010, 12:40
Cytat:
To nie jest kwestia miasta tylko operatora. To operator sobie kupuje to co będzie na obiekcie potrzebował. Operator kupuje operator zarabia. Takie banery świetlne zwróciłyby się pewnie w ciągu roku, biorąc pod uwagę to ile można wyświetlić podczas jednego meczu.
Wisła w życiu nie da 2mln za bandy...
Nie wiem jak jest z bandami Lecha, ale w Warszawie, Gdańsku oraz Wrocławiu bandy zakupują inwestorzy, podobnie jak wyposażyli kioski gastronomiczne i zakupili telebimy.
Sprawę z bandami da się jeszcze zrozumieć (no chyba, że miasto zakupi takie dla Cracovii, wtedy się wkurzę), ale spychanie telebimów i kiosków na operatora to już jest obłęd.
Odpowiedz cytując