|
Zdaza to zdaza, kontraktujemy pilkarzy nie na puchary, ale na przyszlosc, niech Basalaj to zrozumie i bierze z pocalowaniem reki Chaveza, 1 mecz pucharowy minie i tyle z pucharow, tu trzeba patrzec na lige i kilkadzesiat meczow wlacznie z PP
Ostatnio edytowane przez SpoXsteR : 22.07.2010 o godz. 12:29.
|