Sędzia napisał(a):

Do takich twierdzeń (i odwrotnych, że to taktyka słuszna) chyba nam wszystkim na forum brakuje odpowiedniej wiedzy, nie sądzisz?
Ja twierdzę jedynie, że trudno na obecnym etapie dokonywać jakichkolwiek ocen, zwłaszcza amatorom, ale i fachowcom, bo wszystko może za miesiąc szlag trafić.
|
masz rację. wiedzy odpowiedniej nie mamy, ale poki co, wszystko wskazuje na to, że Polska zniosła kryzys najlepiej.
A mieliśmy zupełnie inny pomysł na wychodzenie z kryzysu niż inne państwa, pompujące w gospodarkę miliardy...