Sędzia napisał(a):

|
Chyba nie powinno Ci to przeszkadzać, skoro (jak zgaduję) głosowałeś na gajowego.
|
Daj spokój, to była żenada z jego strony. Facepalm wtedy zaliczyłem, polska wiki jest dla mnie zupełnie niewiarygodna. Ale oczywiście głosowałem na niego, bo bardziej odpowiadał mi od kontrkandydatów, a na ideały w polityce dawno przestałem liczyć.
Reagan podkręcał wydatki na zbrojenia, ze względów politycznych (Zimna Wojna) - gdzie indziej obcinał + redukował znacząco podatki.
Sędzia napisał(a):

|
Być może, ale zbyt wcześnie na to, by stawiać tezy kto zyskał a kto stracił i co można było zrobić, a co dobrze że nie zrobiono. Dlatego uważam, że straszenie Grecją, w sytuacji gdy PiS proponował znany i skuteczny sposób na wychodzenie z kryzysu jest zwyczajną manipulacją.
|
Pogubiłem się, chodzi Ci o zwiększenie wydatków z tym skutecznym i znanym sposobem?