tormenthor napisał(a):

Czy Ty kiedykolwiek napisałeś coś pozytywnego? Jeśli Rios faktycznie podpisał kontrakt, to proszę nie wypowiadaj się już w kwestii transferów.
A co do innych transferów, to stoper musi przyjść natychmiast i do tego powinien reprezentować poziom co najmniej Głowackiego. .
|
Też bym tak chciał, ale czasu coraz mniej (do jutra?), a w zasadzie wcale go już nie ma (zgranie z drużyną).
A ten stoper-kanonier Dolezaj jakie ma statystyki obronne?
Tu przypomniał mi się Wasyl w Amice... 5 strzelonych goli i 8 błędów po których wpadły gole dla przeciwników {w tym pęknięta gumka od majtek

DD}