Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30860
Stary 22.07.2010, 12:13
tormenthor napisał(a):Wyświetl post
Czy Ty kiedykolwiek napisałeś coś pozytywnego? Jeśli Rios faktycznie podpisał kontrakt, to proszę nie wypowiadaj się już w kwestii transferów.
A co do innych transferów, to stoper musi przyjść natychmiast i do tego powinien reprezentować poziom co najmniej Głowackiego. .
Też bym tak chciał, ale czasu coraz mniej (do jutra?), a w zasadzie wcale go już nie ma (zgranie z drużyną).
A ten stoper-kanonier Dolezaj jakie ma statystyki obronne?

Tu przypomniał mi się Wasyl w Amice... 5 strzelonych goli i 8 błędów po których wpadły gole dla przeciwników {w tym pęknięta gumka od majtekDD}
Ostatnio edytowane przez arti : 22.07.2010 o godz. 12:25.
Odpowiedz cytując