Wyświetl pojedynczy post
tormenthor
Senior Member
 
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30858
Stary 22.07.2010, 12:07
kibicwisły1906 napisał(a):Wyświetl post
Żebyście się jeszcze nie zdziwili.... nasi działacze to pomysłowi ludzie...
Czy Ty kiedykolwiek napisałeś coś pozytywnego? Jeśli Rios faktycznie podpisał kontrakt, to proszę nie wypowiadaj się już w kwestii transferów.

A co do innych transferów, to stoper musi przyjść natychmiast i do tego powinien reprezentować poziom co najmniej Głowackiego. Wczoraj Lech pokazał jaki jest mocny. Legia też nie błyszczy. Dlatego nie wolno przegapić tego okienka transferowego. Ja już wspominałem nie sztuką jest ściągnąć zawodników pokroju Krivca, Kirma, Radovicia, Astiza, Stilicia, Injaca, Jirsaka, Diaza. Sztuką jest sprowadzić kogoś pokroju Marcelo, Clebera, Paulisty, Cantoro czy Uche. Takich zawodników nam potrzeba - piłkarzy, którzy z miejsca podniosą poziom drużyny i pomogą walczyć o najwyższe cele.
Odpowiedz cytując