Cichy napisał(a):

Obiło mi się o uszy, że właścicielami takich bannerów są zewnętrzne firmy, które użyczają ich w zamian za określony procent czasu na własne reklamy.
Ktoś to chyba pisał na forum przy okazji zamieszania z reklamowaniem się BetClicka na Amice ale mogę się mylić.
|
No tak, w Polsce zazwyczaj te LEDy wypożyczano, jednak sytuacja się zmienia. Lech ma od jakiegoś czasu własne LEDy, teraz mieć będzie je też Legia. Później kolejno Lechia i Śląsk Wrocław.