Wyświetl pojedynczy post
PiotrG
Senior Member
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12818
Stary 22.07.2010, 12:04
Cichy napisał(a):Wyświetl post
Obiło mi się o uszy, że właścicielami takich bannerów są zewnętrzne firmy, które użyczają ich w zamian za określony procent czasu na własne reklamy.

Ktoś to chyba pisał na forum przy okazji zamieszania z reklamowaniem się BetClicka na Amice ale mogę się mylić.
No tak, w Polsce zazwyczaj te LEDy wypożyczano, jednak sytuacja się zmienia. Lech ma od jakiegoś czasu własne LEDy, teraz mieć będzie je też Legia. Później kolejno Lechia i Śląsk Wrocław.
Odpowiedz cytując