Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7242
Stary 22.07.2010, 11:45
Eee tam, wystarczyloby zalatwic Sobiecha, Sadloka i Pawlowskiego .

edit. Mial kontuzje, teraz chyba wraca do siebie, stad nieudany poprzedni sezon, gdzie praktycznie nie gral. Jednak to dalej pilkarz nieprzecietny, jak na polskie warunki.
Ostatnio edytowane przez For_FuN_ : 22.07.2010 o godz. 11:55.
Odpowiedz cytując