Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30857
Stary 22.07.2010, 11:44
I gdzie te transfery? Zaraz 3 runda kw. do LE, a tu nie ma stoperow ...jak widac nie ucza sie na wlasnych bledach. Wczoraj druzyna z Azerbejdzanu pokazala, gdzie jest MP i gdzie jest nasza liga.
Odpowiedz cytując