JPnaStówe napisał(a):

odkupie bilet z jutrzejszego meczu
oraz kto by mi odkładał z jesiennych meczy Wisły
i kto ma do odsprzednia z wiosennej poprzedniej rundy
pisać pw !
|
pilne pisać pw najbardziej zależy mi na bilecie z dzisiejszego meczu dam za niego dobrą oferte