Wyświetl pojedynczy post
JPnaStówe
Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2623
Stary 22.07.2010, 11:41
JPnaStówe napisał(a):Wyświetl post
odkupie bilet z jutrzejszego meczu
oraz kto by mi odkładał z jesiennych meczy Wisły
i kto ma do odsprzednia z wiosennej poprzedniej rundy
pisać pw !
pilne pisać pw najbardziej zależy mi na bilecie z dzisiejszego meczu dam za niego dobrą oferte
Odpowiedz cytując