Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
dodo19891989
Member
Od: 01.2008
Skąd: Ropczyce
Offline
#
30845
22.07.2010, 11:22
Skoro Rios podpisał, to pewnie info będzię dopiero jak i Chavez podpisze. Bo jeśli wierzyć honduraskiej prasie, to wszystko jest dogadane, kontrakt ustalony i czekają tylko na podpis Chaveza. A reprezentant Hondurasu przyleci bodajże w sobote.
dodo19891989
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do dodo19891989
Znajdź inne posty napisane przez dodo19891989