Abstrakcja napisał(a):

|
Jestem ciekawy jednej rzeczy. Jakie zamontują bandy reklamowe czy beda to LEDy(tak jak na stadionie legii czy lecha) czy tak jak to było zawsze. Wiem możecie gadać że to drobnostki ale jednak interesujące.
|
Zwykłe, raczej miasto nie zamówiło band LED, skoro nawet telebimów nie będzie.
Koszt tych LED'ów to około 2mln PLN, Wisła tyle nie wyłoży, a miasto ma to gdzieś.