Wyświetl pojedynczy post
PiotrG
Senior Member
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12812
Stary 22.07.2010, 11:12
Cytat:
A nie wiesz może, czy Reymana jest już otwarta dla pieszych? Można się tam przejść i popodziwiać trybunę?
Ponoć można, ktoś tutaj pisał, że przeszedł się i nawet zajrzał do środka.
Odpowiedz cytując