Wyświetl pojedynczy post
lad21ewt
Member
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#126
Stary 22.07.2010, 11:12
Greg napisał(a):Wyświetl post
A teraz nie miało być za rundę? CZyli awans? nadal za wygrane mecze?
Za zwycięstwo 1 pkt, remis 0,5 pkt, przegrana 0 pkt, Lech przegrał ale awansował Jakby odpadł to by miał dodatkowy 1 pkt pocieszenia Teraz ma przynajmniej 1,5 pkt jak odpadnie to 4 runda el LE