Wyświetl pojedynczy post
volasTSW
Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30827
Stary 22.07.2010, 10:42
też tak słyszałam. zreszta chodza słuchy, ze nie chce do Lecha, bo zglosil sie do niego, jak kontuzji doznał Bandrowski..a Wisla sie stara od dawna o niego..jedyny problem o Kołakowski..a dobrze wiemy, że nie za dobrze sie z nim wspolpracuje..przynajmniej naszym działaczom...
''...Ale każdy ma prawo wymagać od was ambitnej i nieustępliwej walki.." - Henryk Reyman


AVE WISŁA!
Odpowiedz cytując