|
też tak słyszałam. zreszta chodza słuchy, ze nie chce do Lecha, bo zglosil sie do niego, jak kontuzji doznał Bandrowski..a Wisla sie stara od dawna o niego..jedyny problem o Kołakowski..a dobrze wiemy, że nie za dobrze sie z nim wspolpracuje..przynajmniej naszym działaczom...
''...Ale każdy ma prawo wymagać od was ambitnej i nieustępliwej walki.." - Henryk Reyman
AVE WISŁA!
|