Wyświetl pojedynczy post
Donki
Banita
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30826
Stary 22.07.2010, 10:39
SĘDZIA ZGRED napisał(a):Wyświetl post
Z Wilkiem mogą być problemy , bo tu i uwdzie podają że kuchenki się nim zainteresowały, więc jak się nie pośpieszymy w negocjacjach to będzie klapa
Wilk już podono wybral gdzie bedzie grał..
Mysle ze Maci0sowi moza wierzyc
Ostatnio edytowane przez Donki : 22.07.2010 o godz. 10:41.
Odpowiedz cytując