Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Donki
Banita
Od: 05.2009
Offline
#
30826
22.07.2010, 10:39
SĘDZIA ZGRED
napisał(a):
Z Wilkiem mogą być problemy , bo tu i uwdzie podają że kuchenki się nim zainteresowały, więc jak się nie pośpieszymy w negocjacjach to będzie klapa
Wilk już podono wybral gdzie bedzie grał..
Mysle ze Maci0sowi moza wierzyc
Ostatnio edytowane przez Donki : 22.07.2010 o godz. 10:41.
Donki
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Donki