SĘDZIA ZGRED napisał(a):

|
Z Wilkiem mogą być problemy , bo tu i uwdzie podają że kuchenki się nim zainteresowały, więc jak się nie pośpieszymy w negocjacjach to będzie klapa
|
Ale podobno w tej chwili najbardziej mu pasuje oferta Wisły.
Choć to wszystko spekulacje pewnie ...