Wyświetl pojedynczy post
Dean
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: BF

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30825
Stary 22.07.2010, 10:38
SĘDZIA ZGRED napisał(a):Wyświetl post
Z Wilkiem mogą być problemy , bo tu i uwdzie podają że kuchenki się nim zainteresowały, więc jak się nie pośpieszymy w negocjacjach to będzie klapa
Ale podobno w tej chwili najbardziej mu pasuje oferta Wisły.
Choć to wszystko spekulacje pewnie ...

Odpowiedz cytując