SĘDZIA ZGRED napisał(a):

|
Hehe zbyt piękne aby było prawdziwe, bo te negocjacje się pzedłużają w nieskonczoność, a 3/4 forumowiczów odchodzi od zmysłów ...
|
Dlaczego odchodzi od zmysłów? Jeszcze nikt się nie nauczył co to znaczy być o krok od Wisły? Tak jak tutaj ktoś trafnie napisał. Być o krok od Wisły znaczy mniej więcej stać za fosą pełną krokodyli.
Jak podpisał to podpisał i będzie oficjalne stanowisko klubu jak nie podpisał to nie i tyle. Wisła dalej będzie funkcjonowała niezależnie czy Rios przyjdzie czy też nie.