Wyświetl pojedynczy post
stalsanok1946
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Dom

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30811
Stary 22.07.2010, 10:23
Działacze chcą nam wzmocnić zespół na IV rundę. W klubie panuje atmosfera, że przy pełnej koncentracji i dobrym zaangażowaniu powinniśmy przejść z marszu azerów, ale oczywiście ich nie lekceważyć. Rios, Chavez, Wilk i "wielkie nazwisko" ma być gotowe na IV rundę.
Lepiej zapobiegać niż leczyć
Odpowiedz cytując