Wyświetl pojedynczy post
dzollo
Senior Member
 
 
Od: 08.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30806
Stary 22.07.2010, 09:54
Co za bezsensowane myslenie - "transfery poprzejsciu Szawle" kompletne brednie.

Mimo tego, ze osobiscie srednio oceniam zdolnosci menadzerskie, oraz posiadane kompetencje przez nasz zarzad, to nie smiem nawet podejrzewac ich o taki brak profesjonalizmu i rozeznania w kadrze wlasnej druzyny. Bo jesli ktos twierdzi, ze odpadniencie czy wyeliminowanie Szawle jakkolwiek zmienia fakt, ze natychmiast potrzeba nam minimum 1 stopera (w mojej ocenie nawet dwoje) to gratuluje poczucia humoru!
Czy wygrywasz czy nie.... <3
Odpowiedz cytując