|
Co za bezsensowane myslenie - "transfery poprzejsciu Szawle" kompletne brednie.
Mimo tego, ze osobiscie srednio oceniam zdolnosci menadzerskie, oraz posiadane kompetencje przez nasz zarzad, to nie smiem nawet podejrzewac ich o taki brak profesjonalizmu i rozeznania w kadrze wlasnej druzyny. Bo jesli ktos twierdzi, ze odpadniencie czy wyeliminowanie Szawle jakkolwiek zmienia fakt, ze natychmiast potrzeba nam minimum 1 stopera (w mojej ocenie nawet dwoje) to gratuluje poczucia humoru!
Czy wygrywasz czy nie.... <3
|