Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4581
Stary 22.07.2010, 09:38
palczi napisał(a):Wyświetl post
a inne pytanie : jesli nie przejdzie Sparty to gra w IV rundzie eliminacji do LE?pozdrawiam
Tak, jak przegraja ze Sparta co jest teraz bardzo prawdopodobne to zagraja w ostatniej rundzie eliminacyjnej LE tylko nie wiem na kogo moga potem trafic - chyba na druzyne, ktora tez odpadła w III rundzie.
Odpowiedz cytując