palczi napisał(a):

|
a inne pytanie : jesli nie przejdzie Sparty to gra w IV rundzie eliminacji do LE?pozdrawiam
|
Tak, jak przegraja ze Sparta co jest teraz bardzo prawdopodobne to zagraja w ostatniej rundzie eliminacyjnej LE tylko nie wiem na kogo moga potem trafic - chyba na druzyne, ktora tez odpadła w III rundzie.