Wyświetl pojedynczy post
Forza
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30796
Stary 22.07.2010, 09:30
W mojej ocenie odejscie Maleckiego jest nieuniknione. Pytanie tylko kiedy. Czy lepiej to zrobic teraz czy moze za rok?

Otoz jezeli to prawda ze interesowalo sie nim Lazio to oznaczaloby ze rzeczywiscie ktos go z zachodu oglada. Skoro tak to moze za rok gry na przyzwoitym poziomie uzyskanoby za niego wiecej niz 1,5 mln. Jak dla mnie to sa slabe pieniadze za 22 letniego zawodnika, ktory umowmy sie talent ma. Oczywiscie talent nie idzie z inteligencja i bunczucznoscia. Zauwazylem juz pare razy ze Maly rzeczywiscie ta atmosfere psuje bo jest cwaniakiem. Szkoda ze odszedl Pepe bo kiedy byl w Wisle to jakos i Maly mniej burzyl. Teraz z mojej perspektywy wydaje sie jakby byl osamotniony i do wszystkich podchodzi z pretensjami.

Niemniej uwazam ze powinnigo zostawic i ograc na prawej pomocy potem sprzedac za 2-3 banki bo uwazam ze to cena ktora z pewnoscia osiagnie.
Odpowiedz cytując