Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
djsako
Junior Member
Od: 01.2008
Skąd: Sawin
Offline
#
12809
22.07.2010, 09:29
ładnie jest sami zobaczcie na tym filmiku:
http://www.youtube.com/watch?v=24QxY...eature=channel
djsako
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do djsako
Odwiedź stronę domową użytkownika djsako!
Znajdź inne posty napisane przez djsako