Temat
:
Kupię , sprzedam , zamienię
Wyświetl pojedynczy post
Jago
Member
Od: 08.2008
Offline
#
2621
22.07.2010, 09:26
Nie wiem czy to dobry temat. Moja przyjaciółka poszukuje mieszkania na 2 osoby jakby ktoś miał coś do wynajęcia to proszę o wiadomość na pw
"
Bo najważniejsze chęć istnienia, spokojne dni i spełnione marzenia..."
Jago
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Jago
Znajdź inne posty napisane przez Jago