Wyświetl pojedynczy post
borsuk
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30789
Stary 22.07.2010, 09:16
kibicwisły1906 napisał(a):Wyświetl post
Co do Rios na dzień dzisiejszy szanse na jego pozyskanie oceniam na 5% - mógłbym napisać że do nas na pewno nie przyjdzie ale trzeba żyć nadzieją. Nie ma szansy również na to, że przyjdzie przed 3 rundą jakikolwiek inny zawodnik - w ciągu 3 dni posypały się negocjacje z 4 zawodnikami, którzy wybrali oferty z innych klubów. Na przyszłość działacze nie macie zastępstwa dla podstawowych graczy to ich nie sprzedawajcie jak w wypadku Głowackiego i Marcelo - Bunozę można traktować jako zastępstwo za Jopa - zwłaszcza po sparingach z jego udziałem, w których nie wypadał dobrze...
Źródło!?!?!?!?!?!
Odpowiedz cytując