Cytat:
|
Jak to sie nie da? Calosc kwopty za wynajem przez nastepne 10 lat powinno isc na poprawe stadionu
|
Całość kwoty za wynajem stadionu w ciągu 10 lat, to będzie ponad 50mln PLN...
A takie rzeczy jak zaplecze północnej, telebimy, gastronomia, zbiornik retencyjny, kasy, trzeba zrobić jak najszybciej, a nie w ciągu 10 lat.