Wyświetl pojedynczy post
PiotrG
Senior Member
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12808
Stary 22.07.2010, 09:09
Cytat:
Jak to sie nie da? Calosc kwopty za wynajem przez nastepne 10 lat powinno isc na poprawe stadionu
Całość kwoty za wynajem stadionu w ciągu 10 lat, to będzie ponad 50mln PLN...
A takie rzeczy jak zaplecze północnej, telebimy, gastronomia, zbiornik retencyjny, kasy, trzeba zrobić jak najszybciej, a nie w ciągu 10 lat.
Ostatnio edytowane przez PiotrG : 22.07.2010 o godz. 09:26.
Odpowiedz cytując