|
Tak sprzedajmy Małego Brożków Diaza posprowadzajmy w zamian zagraniczne niewiadome lub polskich emerytów. Polityka na lata... ;/
Dajcie spokój jaki Mały jest każdy wie i nie ma co go od razu wywalać zwłaszcza że jest on jedynym młodym graczem wprowadzonym do I drużyny który coś gra.
Mąka to wieczny talent, Burliga zapchajdziura ale w ostateczności.
Mały powinnien zostać bo w tym okienku za dużo ubytków już było.
|