Wyświetl pojedynczy post
martinius028
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30785
Stary 22.07.2010, 09:08
Tak sprzedajmy Małego Brożków Diaza posprowadzajmy w zamian zagraniczne niewiadome lub polskich emerytów. Polityka na lata... ;/

Dajcie spokój jaki Mały jest każdy wie i nie ma co go od razu wywalać zwłaszcza że jest on jedynym młodym graczem wprowadzonym do I drużyny który coś gra.
Mąka to wieczny talent, Burliga zapchajdziura ale w ostateczności.

Mały powinnien zostać bo w tym okienku za dużo ubytków już było.
Odpowiedz cytując