Wyświetl pojedynczy post
RoS
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4566
Stary 22.07.2010, 08:24
rafal777 napisał(a):Wyświetl post
DOKŁADNIE! Niech każdy sobie przeczyta tego posta. Gdzie jest teraz Artmedia Patrzalka, Bate Borysow, Rosenborg co swego czasu co roku grał w LM. Co się stało z takimi potęgami? Ludzie jednorazowa kasa jeszcze z nikogo nie uczyniła bogacza w piłce...Spokojnie, taka kasa moim zdaniem to może być nawet początek końca Widząc jak polskie kluby inwestują w jakość śmiem twierdzić, że nic z tej kasy nie pójdzie na drużynę...
Ja bym jeszcze dodał że lepiej niech oni mają tą kasę z LM (osobiście nie wierzę że im się uda i nie kibicowałem im) i my będziemy ich gonić powodując, że ta nasza mizerna liga zyska coś na poziomie sportowym i organizacyjnym. Zawsze lepiej równać w górę niż w dół.

Po drugie, gra w fazie grupowej to dodatkowe 6 spotkań w których muszą zagrać na 100% swoich możliwości (albo więcej). Nie wierzę, żeby to nie odbiło się na ich postawie ligowej, gra na dwa fronty dla polskich kopaczy to coś nieosiągalnego. Więc i tutaj możemy skorzystać.
Odpowiedz cytując