Wyświetl pojedynczy post
tedyy
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30771
Stary 22.07.2010, 08:01
bódyń napisał(a):Wyświetl post
Przeciez tam gdzie odejdzie tez bedzie czlowiekiem i bedzie mogl popelniac bledy dalej. Dajmy mu szanse wlasnie rozwoju. Ale gdzie indziej
Jak tak kocha Wisle i chcialby jej dobra to powinien odejsc

pięknie powiedziane
Odpowiedz cytując