Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30763
Stary 22.07.2010, 06:57
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Bardzo chciałbym, by plotki o zainteresowaniu Małeckim (niestety - źródłem tylko Fakt) okazały się prawdziwe. A jak już kwota transferu była by zbliżona do tej podanej w "niusie" to nic tylko dobić targu, zapakować i wysłać Małeckiego do Turcji kurierem (priorytetem). Bez niego pewnie sporej liczbie naszych obcokrajowców będzie się grało lepiej, atmosfera w szatni się poprawi a kibice nie będą zmuszeni znosić jego prostackich zachowań. W zamian Rios i gra gitara.
jestem za sprzedamy go za dobrą sumkę, tam też napsuje krwi innym piłkarzom, po czym wyślą go nam z powrotem za darmo
Odpowiedz cytując