Wyświetl pojedynczy post
kibicwisły1906
Senior Member
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30761
Stary 22.07.2010, 06:53
Lech przystępując do gry w pucharach popełnił błędy Wisły z zeszłego sezonu nieskompletowana kadra, osłabienia etc... ale czy u nas jest inaczej otóż nie jest jeszcze gorzej pod tym względem pozorowane ruchy transferowe, brak obrońców, sprzedaż najlepszych zawodników (na marginesie na 100% odejdzie w tym okienku Diaz dodatkowo). W piłce liczy się jakość, poziom sportowy gwarantowany przez zawodników prezentujących wysoki poziom. W tym kontekście Wisła straciła tą jakoś przez sprzedaż Głowackiego i Marcelo. Wielu kibiców myślało że z przyjściem Basałaja klub nie będzie powielał błędów z przeszłości niestety ale widzimy po dokonaniach kierowanego przez tego Pana zarządu, że tak naprawdę nic się nie zmienia, przypudrowano jedynie kilka kwestii ale i one zaczynają wychodzić z czasem spod maski profesjonalizmu. Zawodnicy, którzy do nas przyszli na dzień dzisiejszy nie są wzmocnieniem, co najwyżej mogą stanowić uzupełnienia składu ale z konieczności będą grać bo nie ma zwyczajnie kim grać. Kupiliśmy na dzień 22 lipca jedynie dwóch piłkarzy (bramkarz,środkowy obrońca) - Na co stać było Głowackiego czy Marcelo wszyscy świetnie wiedzieliśmy natomiast teraz to jest jedna wielka nie wiadomo. Przepraszam wszystkich ale jeżeli celami nadrzędnymi stawianymi przed zespołem jest gra w europejskich pucharach nie tylko w eliminacjach ale w rozgrywkach grupowych zespół należy wzmacniać a nie osłabiać...
Pisałem wcześniej że dopóki kluby występujące w pucharach do czasu rozpoczęcia w nich gry nie będą wstanie skompletować kadry i jej wzmocnić dopóty Levadia będzie zdarzała się co roku...
Odpowiedz cytując