Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12804
Stary 22.07.2010, 01:40
Oldpara napisał(a):Wyświetl post
Popieram. Żadnych prowizorek.
Szczególnie że to co robi ZiKiT to po prostu jest komedia.To info pokazuje że oni mają zamiar iść na wojnę z Wisłą i to nie z Wisłą jako z kibicami tylko z klubem
To co oni odwalili to jest typowy Monty Python i na prawdę śmiał bym się do rozpuku gdyby nie to że to nie fikcja a rzeczywistość.

Oprócz tej informacji bardziej mnie zaciekawiło info ze strony klubu w którym jednym z powodów nie spełniania kryteriów jest brak oświetlenia - to chyba przesądza że jak przejdziemy Azerów to ostatnia runda, gdzie są duże szanse na wylosowanie prawdziwego kozaka w stylu Juventusu czy M.City też nie zagramy na Re(j)monta.
Odpowiedz cytując