Wyświetl pojedynczy post
anthony09
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30755
Stary 21.07.2010, 23:58
W dniu dzisiejszym wyszło, że nie można przystępować do gry w Europejskich Pucharach z marszu ;/ Nie można przystępować bez pełnej kadry, bez zawodników grających na konkretnych pozycjach. Sezon temu graliśmy bez napastników, to pokazało że odpadliśmy, Lech w meczu z Interem Baku grał bez napastników i pokazał jak nie powinien grać w Europie a co dopiero w LM, uwydatnia się u nich teraz brak ławki rezerwowych, bo mają zawodników niektórych dobrych( nie tak dobrych jak są w Wiśle ) ale brakuje im zmienników. Peszko to już nie ten Peszko co wcześniej ... ale do czego zmierzam ? Zmierzam do tego, że nie mamy obrony, ale to nic nie szkodzi, bo w meczu z Litwinami nie będą oni potrzebni, potrzebni będą napastnicy, a tych mamy 2 przyzwoitych (Brożek, Żuraw) to ciągle mało ale wystarczy spokojnie. W meczu z Qarabah czy jak to im nadali będzie trudno ale nie dramatycznie, bo ten Qarabah to nic konkretnego nie gra, są przeciętni ale jak będziemy nieprzygotowani, źle ustawieni taktycznie, nasza technika będzie poniżej poziomu a skuteczność fatalna to może różnie się wydarzyć ;/ Dla mnie przejdziemy te 2 rundy ale bedzie troche nerwowki ;/
Odpowiedz cytując