Wyświetl pojedynczy post
Mateuusz
Senior Member
 
 
Od: 05.2009
Skąd: Gdów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4537
Stary 21.07.2010, 23:51
miałem cicha nadzieje, ze pompowany balonik przez media i kibiców Amici dzis peknie i o maly wlos tak by sie stalo.
mysle ze na Sparcie poznanski twor zakonczy swoja przygode w LM.
Odpowiedz cytując