|
Nie wiem jak wy ale ja mimo wszystko kibicuję wszystkim polskim drużynom w pucharach. Wiadomo liga to co innego. Niestety bez sukcesów jakiejś drużyny Polska piłka zawsze będzie stałą w miejscu. Więc wali mnie to kto to będzie czy Wisła czy Lech czy nawet Polonia Bytom. Mamy w pucharach grać i wydrywać to się liczy. Bo zwycięstwa idą na korzyść każdego polskiego klubu.
|