Wyświetl pojedynczy post
micmac
Junior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4525
Stary 21.07.2010, 22:56
Nie wiem jak wy ale ja mimo wszystko kibicuję wszystkim polskim drużynom w pucharach. Wiadomo liga to co innego. Niestety bez sukcesów jakiejś drużyny Polska piłka zawsze będzie stałą w miejscu. Więc wali mnie to kto to będzie czy Wisła czy Lech czy nawet Polonia Bytom. Mamy w pucharach grać i wydrywać to się liczy. Bo zwycięstwa idą na korzyść każdego polskiego klubu.
Odpowiedz cytując