|
U nas znaczenie słow "jestesmy bilsko porozumienia" a "podpsalismy kontrakt" z jakims zawodnikiem odzielone sa wyjatkowo grubem murem i ogrodzone jeszcze fosą.
naprawde jak to jest ze inni potrafia zaklepac transfery w pare dni,a u nas zachwyty kto do nas nie trafi a pozniej kubel zimnej glowy na łeb.
nasz klub jest specyficzny i kubi sie widac wyrozniac,szkoda ze wlasnie w tym.
|