Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30750
Stary 21.07.2010, 22:44
U nas znaczenie słow "jestesmy bilsko porozumienia" a "podpsalismy kontrakt" z jakims zawodnikiem odzielone sa wyjatkowo grubem murem i ogrodzone jeszcze fosą.

naprawde jak to jest ze inni potrafia zaklepac transfery w pare dni,a u nas zachwyty kto do nas nie trafi a pozniej kubel zimnej glowy na łeb.

nasz klub jest specyficzny i kubi sie widac wyrozniac,szkoda ze wlasnie w tym.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując