Devonisch napisał(a):

Jak sobię przypomnę, że w 1996 Hutnik pojechał do Baku i im wdziabał DZIEWIĘĆ do jaja........ !!
A teraz słyszę Filipiaka jak *******i, że wynagrodzenia piłkarzy w lidze polskiej zrównały się z ligą holenderską i że jest to dobry prognostyk. Nóż się sam w kieszeni otwiera.
|
tylko że Polska piłka stanęła na 96` a reszta normalnie 2010.
Tak to jest jak sie takiemu byle bucowi daje 200.000 rocznie za przychodzenie na treningi