Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4519
Stary 21.07.2010, 22:39
Devonisch napisał(a):Wyświetl post
Jak sobię przypomnę, że w 1996 Hutnik pojechał do Baku i im wdziabał DZIEWIĘĆ do jaja........ !!
A teraz słyszę Filipiaka jak *******i, że wynagrodzenia piłkarzy w lidze polskiej zrównały się z ligą holenderską i że jest to dobry prognostyk. Nóż się sam w kieszeni otwiera.
tylko że Polska piłka stanęła na 96` a reszta normalnie 2010.
Tak to jest jak sie takiemu byle bucowi daje 200.000 rocznie za przychodzenie na treningi
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując