Wyświetl pojedynczy post
RAFi89
Senior Member
 
Od: 06.2007
Skąd: że znowu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4509
Stary 21.07.2010, 22:32
Chyba za bardzo przeżywacie te spotkania Lecha w el.LM. Ja rozumiem że im kibicujecie ale postów więcej niż przy naszych spotkaniach.

Natomiast co do Lecha to chyba za bardzo większość wciąż żyje Lechem za kadencji Smudy. Obecnie jest to Lech który ledwie wywalczył mistrzostwo w słabej polskiej lidze (może bardziej Wisła je oddała, czyli odwrotnie niż sezon wcześniej). Do tego dochodzi kolejny polski nie wiem Ferguson czy Wenger na ławce trenerskiej i efekt gotowy.
Zarząd Lecha też do bystrych nie należy skoro liczy że zespół który zdobył mistrzostwo polski nie potrzebuje wzmocnień na LM. Niczego nie nauczyli się choćby bo błędach Wisły, a przyznam szczerze sądziłem że Lech poważnie wzmocni się przed LM.

Dodatkowo nie można powiedzieć że Azerowie mocno szczęśliwie doprowadzili do dogrywki, grali jak równy z równym w dwumeczu i to tak naprawdę pokazuje gdzie jesteśmy.
Odpowiedz cytując