Wyświetl pojedynczy post
stalsanok1946
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Dom

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30749
Stary 21.07.2010, 22:18
Sprawa Riosa wygląda tak samo jak sprawa z Wilkiem. Do podpisania kontraktów przez tych zawodników miało dojść dziś. Na różnych portalach podali, że Rios dogadał się z Wisłą. Jednakże nie można być pewny. Rios myślę, że dołączy do Wisły, sprawa z Wilkiem to majaczenie medialne.

Chciałbym zapytać natomiast co z testowanymi Eliasem i Asfarli? Zero słuchu o nich co świadczy o tym, że chyba nie nadają się do naszej drużyny.
Lepiej zapobiegać niż leczyć
Odpowiedz cytując