Wyświetl pojedynczy post
wwf
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Kraków - Złoty Wiek

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4485
Stary 21.07.2010, 22:18
wonski_eNHa napisał(a):Wyświetl post
DO TYCH CO KIBICUJĄ POZnan* w pucharach europejskich:

Zejdźcie na ziemię. Jeżeli "oni" będą grać jakimś mega-giga fartem w LM to Wisła przez dłuższy czas jak i inne polskie kluby będą finansowo, a co za tym idzie piłkarsko za FC POZnan* kilka lat do tyłu. Jeżeli wytryśnie pyrom ta gigantyczna kasa jak na polskie warunki z LM to balon w mediach i całym piłkarsko nie zorientowanym świecie będzie pompowany 100X bardziej niż w tym roku.

Jedynym słusznym klubem, który ma - i zagra, w lidze mistrzów w nowożytnej erze będzie WISŁA KRAKÓW.
Na szczęście LM kuchenką nie grozi w tym roku, więc armagedon nas nie czeka. :]

A to dlaczego mam być zawistny i życzyć im jak najgorzej.

Pieniądze niczego nie znaczą. Teraz mieli 5 milionów euro i kogo kupili. I nagle myślisz że będą mieli 7 milionów i zrobią świetne interesy.
Można zagrać w LM żle wydać zarobione pieniądze i będzie po sukcesie.

Niedawno kluby Rumunskie grały w LM, póżniej nakupiły szrou za dużą kasę - Golański, Grzzelak - i gdzie dzis są.
A z polską piłką rzeczywiście jest źle. Mecz Legii z Szachtarem Donieck to była katastrofa. Teraz oglądam Szachtara w Lidze Mistrzów i to też jest katastrofa. To daje odpowiedź, jak daleko wam do poziomu Interu Mediolan czy Bayernu. Ta odległość bardzo mnie martwi -- Leo Beenhakker
Odpowiedz cytując