|
Wynik niestety najgorszy z możliwych z tego względu, że teraz Sparta pomyśli, że gra z ogórkami, którzy męczyli się z jakimiś leszczami i najzwyczajniej w świecie ich zlekceważą i w tym niestety upatruję szansę Kuchennych.
Jak to teraz liczy się do rankingu? Policzą jako remis czy zwycięstwo Amiki?
|