Temat
:
Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn.
Wyświetl pojedynczy post
Zieniu1906
Member
Od: 07.2009
Offline
#
4473
21.07.2010, 22:14
Lech po tym zwycięstwie może za bardzo uwierzyć w siebie . Mogą przecenić swoje możliwości . Ale gra ofensywna Kolejorza jest za bardzo uzależniona od Wichniarka.
Zieniu1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Zieniu1906
Znajdź inne posty napisane przez Zieniu1906