Wyświetl pojedynczy post
PanPlamka
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: London

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4468
Stary 21.07.2010, 22:11
wwf napisał(a):Wyświetl post
Lech ma za swoje i okazało się że nie są jacyś wielcy. Przeszli fuksem. Ktoś powie ale my przeszliśmy a wy z Lewadią nie.
Tymczasem ja uważam że rok temu Wisła się skompromitowała a w tym roku Lech. Zadziałała mentalność polskiego piłkarza. Tam wygrali 1-0 to w domu nic nam się nie stanie. Wyszli zagrać sparing. A tu Azerzy mieli więcej motywacji niż polskim piłkarza się wydawało i mamy co mamy.

Myślmy o sobie, a nie o Lechu któremu gratuluję wygranej i przejścia do kolejnej rundy.
No i na nasza obrone mamy to, ze nie gralismy przy Reymonta.
Odpowiedz cytując